درباره ما

دیروز برای تجربه و امروز تدبیری برای فرداست گذشتگان راه بسیار پیموده اند و تجربه گذشتگان یادگار عظیم صنعت امروز ماست و امروز با لطف منان با همت و تلاش طراحان برگزیده خلاق و به کار گیری توان و تجربه های افزون شده بر یادگار دیرینیان توانسته ایم بر کیفیت این صنعت بیفزاییم، پس در این راه مارا یاری دهید تا با شما هر روز پله های موفقیت را طی کنیم و آرزوی فردایی بهتر برای شماست .

انتشارات نفیر با هدف ترویج کتاب خوانی و فراگیری علوم پا به عرصه تولید کتاب های رمان – شعر و ادبیات – تاریخی و بیوگرافی و… نهاد.

اکنون سایت http://nafirpub.ir  خرید انواع کتاب هارا را برای عموم هموطنان آسان تر کرده تا در ترویج این فرهنگ غنی تاثیر گذار باشند و پلکانی برای موفقت خود و ما نیز شوند.

هم سو شدن با این مهم از والاترین اهداف انتشارات نفیر به عنوان ناشر کتاب در سطح ایران از همان ابتدای مسیر بوده است به موجب این امر با بهره گیری مترجمان و ترجمه بهترین آثار ایران و جهان در راستای این هدف می کوشیم.
احترام به مشتری و سلیقه ها جزء اهداف جدا نشدنی این مجموعه می باشد و بر این باور هستیم که فروش پایان کار نیست بلکه شروع تعهدی است بر آسودگی خاطر مشتریان ارجمندمان از تضمین تولیدات این شرکت که مفتخریم تاکنون روشنایی بخش راهمان بوده است.